NECHTOVÉ ŠTÚDIO

Nail1

Nail2

Rada by som Vás privítala na stránkach môjho nechtového štúdia a poskytla Vám množstvo informácii a rád.

Pracujem s materálom od americkej firmy NSI. Pre Vaše nechty som vybrala šetrnú a prirodzenú formu modelácie nechtov, ktorá nespôsobí Vašim nechtom trápenie ako je to pri lepidloch a tipoch. Zároveň však vyčarím vzhľad a formu a to nielen spevňovaním prírodných nechtov, ale aj predlžovaním pomocou šablón.

Gélové nechty - cenník

Nové gélové nechty

30,- EUR

Dopĺňanie

16,- EUR

Francúzska manikúra gélom

5,- EUR

Klasická manikúra

15,-EUR

Japonská manikúra

15,- EUR

Ošetrenie rúk (peeling, masáž)

3,- EUR

Lakovanie

3,- EUR

Prečo NSI? NSI je skratka pre plný názov spoločnosti – NAIL SYSTEMS INTERNATIONAL, ktorá sídli nedaleko Philadelphie a zaoberá sa vývojom produktov pre modeláž nechtov už od roku 1957. Je naozaj priekopníkom vo výskume a vývoji materiálov, ako akrylových, tak gelových. Ako prvá firma v USA bola držiteľom patentu pre materiály určené k modeláži umelých nechtov. NSI vždy kládla a bude klásť veľký dôraz na výskum a vývoj nových technológií, ktoré skvalitnia a uľahčia vašu prácu.

Nailart1 Nailart2 Nailart3

Vysoká farebná stálosť gelov, unikátne zloženie a prítomnosť látok obsahujúce UV filtre zabraňuje žltnutiu a je u týchto produktov samozrejmoťou.
Aby som nezabudla na jednu z najdôležitejších vecí. U nás Vám zaručíme 100%-nú hygienu!

Budem veľmi rada, ak sa na mňa obrátite so všetkými otázkami spojenými so starostlivosťou o ruky a nechty. Či už telefonicky, prostredníctvom meilu, alebo osobného kontaktu.

NEOŠETROVANÁ POKOŽKA RÚK VÁS ROBÍ STARŠÍMI  NEŽ STE

Copyright © 2011 I.M. - Webdesign. All Rights Reserved