Oxygenoterapia - táto služba sa pripravuje

Pomocou kyslíka je do organizmu privádzaná energia umožňujúca optimálne funkcie jednotlivých buniek tela. Doporučená frekvencia podávania je minimálne 5x - 10x.
Terapia navodzuje pocity celkového zkľudnenia, zlepšenie dychu a ústupu únavy. Význam vdychovania koncentrovaného kyslíka spočíva v spomalení procesu telesného a duševného stárnutia, pôsobí priaznivo na psychiku, posiľuje imunitný systém pri infekciách a oslabení organizmu, zlepšuje energetický stav organizmu, znižuje nepriaznivé dopady zlých ekologických podmienok na zdravie. Je indikovaný pri liečbe ochorenia srdca a obehového systému, pri diabetických komplikáciach, a pod. Vhodné pri ochoreniach dýchacích ciest, k zlepšeniu prekrvenia a proti únave. Každý klient si zakúpi vlastnú nosnú sondu, kterú si nosí so sebou pre opakované aplikácie kyslíka. Kyslíková terapia je liečbou komplexnou. Nepôsobí iba na chorý orgán, ale na celý organizmus. Táto terapia nie je riziková a je univerzálne použiteľná.
OXYGENOTERAPIU - odporúčame pri astme, bronchitíde, angíne pectoris, ischémii. Zlepšuje fyzickú a psychickú kondíciu, výkonnosť svalov i mozgu, pomáha prekonať vyčerpanosť, zvýšenie imunity voči virózam a zlepšuje pamäť.

Copyright © 2011 I.M. - Webdesign. All Rights Reserved